• SV DRC 2012 3

  • SV DRC 2012 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hammers, RomanoOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 okt. 11:00RKSV Bornerbroek 4 - SV DRC 2012 3Sportpark 't Brook
    16 okt. 11:00SV DRC 2012 3 - Zenderen Vooruit 3Sportpark De Riet
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.Hector 4 - SV DRC 2012 35 - 2
    18 sep.SV DRC 2012 3 - MVV '29 105 - 5
  • Poulestanden SV DRC 2012 3 ( 7e klasse 23 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hector 411005233
    2MVV '29 911006423
    3SDC '12 511004223
    4RKSV Bornerbroek 400000000
    5Luctor Et Emergo 300000000
    6Rood Zwart 900000000
    7Zenderen Vooruit 300000000
    8Tubantia 3100146-20
    9Borne 5100124-20
    10SV DRC 2012 3100125-30

    Poulestanden SV DRC 2012 3 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 84 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV DRC 2012 3312015965
    2MVV '29 10312012935
    3Zenderen Vooruit 330306603
    4Luctor Et Emergo 35+13012615-91
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alink, ColinTeamspeler
    Alink, RowinTeamspeler
    Bosscher, RikTeamspeler
    Bottenberg, Dion MatheusTeamspeler
    Finke, BenardoTeamspeler
    Hammers, RomanoTeamspeler
    Hoek, MichelTeamspeler
    Holtkamp, NickTeamspeler
    Mol, JariTeamspeler
    Mol, JesseTeamspeler
    Podt, MikeTeamspeler
    Postma, JannickTeamspeler
    Seppenwoolde, BramTeamspeler
    Tiel, Mark vanTeamspeler
    Wagemans, Di'AngeloTeamspeler
    Westerhoff, MaikTeamspeler
    Zandbergen, RichardTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    RKSV Bornerbroek 4

    VS

    SV DRC 2012 3

    09 oktober 202211:00 uur
    Sportpark 't Brook veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SV DRC 2012 3

    0519 Mannen Zondag reserve

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd