Nieuws omtrent de Reunie.

REÜNIE-TOERNOOI                        7 TEGEN 7                           ZATERDAG 2 JUNI

 

14.00 Veld 1 A – B 14.00 Veld 2 D – C
14.30 Veld 1 C – A 14.30 Veld 2 B – D
15.00 Veld 1 B – C 14.30 Veld 2 D – A

 

Teamindeling zie onder.

Spelregels:

  1. Er wordt een halve kompetitie gespeeld.
  2. Een basisteam bestaat uit 6 veldspelers + 1 keeper.
  3. Er mag continu worden gewisseld.
  4. Wedstrijdduur bedraagt 1x 28 min,

Let op. Bij warm weer wordt dit 1x 25 min. ( meer tijd om te verfrissen ).

  1. Eerstgenoemde team speelt naar de tribune en trapt af.
  2. Buitenspelregel niet van toepassing.

Om de eindstand te bepalen gelden de volgende criteria:

  1. Aantal behaalde punten
  2. Doelsaldo
  3. Doelgemiddelde
  4. Aantal doelpunten voor
  5. Aantal doelpunten tegen

Wat verder van belang is:

Spelers dienen 13.15 aanwezig te zijn.

De vereniging zorgt alleen voor shirts.

Er wordt gespeeld zonder grensrechters. Wij rekenen op “fairplay” van de deelnemers.
Veel succes gewenst.

Teamindeling 7×7 toernooi

Team A Team B Team C Team D
A1 B1 C1 D1
Edwin Metz Leon de Jager Ricardo Greiving Bert Hummels
Remco Korshuizen Daniel Scharphof Michel Prostuzny Pascal Gierveld
Boyd Hoevenberg Joel Hoekstra Hernane Machielsen Bas Reefman
Dennis Hessing Mike Webbink Collin de Jong Richard Gast
Adrian Schmidt Tim Smith Claudio Transisco Hans Mulder
Peter van Duiven Owen Brienne Stefano Bruggink Lambert Kist
Frank Bosch Cankaan Kilic Pascalvan Berkum Edwin Boertien
Danny Egberink Dylan Rikhof Sander van Veen Peter stegink
A2 B2 C2 D2
Gejan Tijhof Marijn Bruggink Danny Gerritsen Michael Saai
Maarten Nijland Jarno Lamers Edward Smith Johan Kuipers
Rene Oonk Djano Bolkensteijn Maikel Buist Frans Sahertian
Edwin Langeveld Jarno de Wit Tonie Huzink Nick Sahertian
Patrick Breukink Jeronimo steghuis Lars Post Arjan Nijenkamp
Erwin Mulder Steve Lemaire Mustafa Numan
Rasim Eran Hilmi Edwin

PROGRAMMA.

14 .00 – 15.30 uur        Aanvang 7 x 7 toernooi.

15.30 uur                      Opening door voorzitter sv DRC 2012 Jan Egberink.

16.00 – 17.30 uur        DVD in spelershome over buitenlandse toernooien en  jeugdkampen

door Gerrit Jonker.

17.30 uur                      Trekking verloting.

18.00 – 19.30 uur        Aanvang BBQ

19.00- 23.00 uur        Gezellig samenzijn

Voor de kinderen zal een springkussen aanwezig zijn .

 

Aan alle ( oud ) leden, die hebben deelgenomen aan reizen naar het buitenland.

Zoals je inmiddels al wel weet is één van de programmapunten tijdens de reünie het vertonen van films in het spelershome van 16.00 tot 17.30 uur.
Tijdens de meeste reizen heb ik films opgenomen.
Dit was nog op super-8, maar deze zijn inmiddels allen overgezet op dvd.
Het lijkt mij zeer interessant voor jullie om deze ( nog ) eens te bekijken.
Noot: Ook de amoureuze avonturen zijn decent in beeld gebracht.
Nu is er voor dit programmapunt 90 min. vastgesteld, maar ik heb in totaal 3 uur aan materiaal.
Het is dus niet mogelijk om deze allemaal te laten zien.
Nu heb ik het volgende voorstel:
Wil je graag een buitenlandse trip terugzien mail dit dan even door naar mij op volgend adres : gerritjanjonker@hetnet.nl onder vermelding van het jaartal.
Aan de hand van deze aanmeldingen kan ik dan een tijdschema maken.
Dit schema zal tijdens de reünie in de kantine hangen, zodat voor eenieder duidelijk is wanneer zijn jaartal begint.
Hieronder een overzicht van alle films.
1976 A1 FULDA / GER
1977 B1 – VOORWAARTS B1
BINGO D – E JEUGD
TOERNOOI A1: HENGELO EN EMMEN
D- E JEUGD NAAR “DE ESKAMP” EN HELLENDOORN
1977
A1+B1 A1 – FULDA A1 BIJ TVC
KOPENHAGEN / DEN
1978 A1+B1 LEVICO DI TERME / ITA
1980 A1 OXFORD / GBR
1981 A1+B1 KARLSLUNDE / DEN
1982 A1+B1 HORTEN/ NOR
1983 A1+B1 BREGENZ / AUT
1984 TOUR DE FRANCE
1985 A1+B1+C1 BERLIJN / GER

Van 1986 Bad Homburg / 1987 Hjørring / 1988 Kopenhagen zijn geen films.